+48 504 220 270 witaj@alchemiapartnerstwa.eu

Drzwi Do Seksualności

1-dniowy warsztat Drzwi Do Seksualności

Nasza orientacja seksualna, pozbycie się kompleksów, bezpieczne wyrażanie potrzeb, doświadczanie miłości i namiętności  jest naturalnym dążeniem każdego człowieka.

Warsztat Drzwi do seksualności pomaga zacząć dostrzegać seks i rozumieć go inaczej niż tylko jako metodę powiększania rodziny, scalania związków, źródło i przyczynę rozpadu małżeństw. Warsztat pomaga dostrzec nieprawidłowości oceny orientacji seksualnej jako właściwej-niewłaściwej a nawet jako dysfunkcji społecznej. W czasie tego warsztatu doświadczysz wprowadzenia w tajniki kontaktu ze swoim ciałem, otworzysz się na naukę czerpania radości z seksu i sensualności, która jest integralną częścią życia każdego z nas. Pozbędziesz się swoich blokad, kompleksów i przekonań na temat seksu wyniesionych z domu rodzinnego.

“Kochaj swoje ciało, to Ty, Twoje emocje, Twoje potrzeby i Twoje wybory”.

  • Dla kogo?

Dla wszystkich, którzy borykają się z problemami mającymi podłoże w seksie. Zapraszamy pary, singli, osoby homoseksualne, oraz tych, który mają się za impotentów.

  • Czego się nauczysz?

Nauczysz się mieć kontakt ze swoim ciałem, cieszyć się seksem i czerpać z niego radość.

Uświadomisz sobie trwałość i siłę więzi między partnerami, nauczysz się jak bezpiecznie wyrażać swoje potrzeby sensualne. Pozbędziesz się swoich blokad, kompleksów, postrzegania życia seksualnego wyniesionego z domu, często jako – grzech.

1-dniowy warsztat Drzwi do Seksualności

  • Formuła

Spotkanie rozpoczynamy o godz. 10.00 i pracujemy do 18.00 z przerwą na obiad.  Dojazd własny. Prosimy o zabranie wygodnego ubrania i obuwia.

  • Miejsce

Warszawa

  • Cena

333 PLN – cena obejmuje obiad i przerwy kawowe.

 

Sprawdź najbliższe terminy warsztatów!