+48 504 220 270 witaj@alchemiapartnerstwa.eu

Jak pomagam

Ludzie przychodzą do mnie z problemami emocjonalnymi i patowymi sytuacjami życiowymi w zakresie partnerstwa, pracy, związków oraz zdrowia.
Pole magnetyczne i fizyka kwantowa są naturalnym środowiskiem rozwoju w życiu codziennym każdego człowieka. Będąc w pozycji obserwatora mogę wpływać na nową jakość zdarzeń oraz doświadczeń każdego człowieka. Wykorzystuję do tego pole magnetyczne. Świadomością wypowiadanych słów i uczuć tworzę nowe zdarzenia, tłumaczę emocje, które chcą nami zawładnąć. W ten sposób wspólnie kreujemy nową jakość i wartość codzienności.

Oto co mówią o mnie klienci

Iwonę poznałam … lat temu. Przez ten czas wykonała ze mną wspaniałą prace. Moje życie diametralnie się zmieniło.
Przerabiałyśmy bardzo ciężkie i głębokie tematy, takie jak: dzieciństwo, poprzednie wcielenia. Było dużo łez, chwile zwątpień… Teraz żyję pełną piersią, rozumiem dużo więcej niż kiedyś. Wiem, że wszystko ma swoje znaczenie, niezależnie od tego, jakie doświadczenia przeżywam. Nie boję się doświadczać już “porażek”. Wiem, że wszystko ma swój głębszy sens. Iwona do każdego podchodzi indywidualnie, ma ogromną intuicję. Praca z nią to wspaniała podróż. Mogę powiedzieć, że była to najwspanialsza podróż w moim życiu… W kontakcie z drugim człowiekiem jest ciepła, otwarta, naturalna. Jest po prostu Aniołem, który również potrafi zdjąć z oczu “różowe okulary”. Uważam, że każdy w tych czasach potrzebuje takiego nauczyciela. Polecam Iwonkę z całego Serca.

– Monika


Moja historia jest taka, jak wiele innych. Żona mnie zdradziła, bo jak mówiła, nie miałem czasu dla niej, dla dzieci, bo zbyt dużo pracowałem.
Pracowałem, bo chciałem zaspokoić jej oczekiwania – listy zakupów, wakacje za granicą. Nie wytrzymałem tego napięcia, rozleciałem się… Zostawiłem dom, zostawiłem pracę, zacząłem pić. Ktoś z przyjaciół dał mi telefon do tej dziwnej kobiety. Zadzwoniłem i na początku nic nie rozumiałem, ale słuchałem i zaczynałem czuć, co do mnie mówi tym swoim łagodnym głosem. Na drugi dzień, po przebudzeniu było jakoś inaczej, myśli się uporządkowały, pojawił się spokój i chęć zrobienia czegoś. Od tego momentu minęły 3 miesiące i powiem Wam, że tak po prostu, normalnie przez telefon Iwona pokazała mi moje nowe, prawdziwe życie. Iwona, dziękuję!

– Marcin London


Zmiany, jakie nastąpiły w moim życiu po spotkaniu Iwony Komedy? Cóż, musiałbym napisać książkę, żeby to opisać.
Najważniejsza dla mnie, po zakończeniu mojego starego życia i ponownych narodzinach, to umiejętność świadomego czucia i odkrywania.

– Włóczykij


Moja walka z nowotworem żołądka jelit i wątroby trwała 2 lata. Bardzo się bałam, nie wiedziałam już dokąd się zwrócić po pomoc. Znajoma dała mi telefon do Iwony i umówiłam się na wizytę. W ciągu roku pracy z Iwoną obserwowałam ciągłą poprawę, z miesiąca na miesiąc. Układałyśmy mój bałagan w głowie i w życiu rodzinnym, a ciało pokazało swoją moc samoleczenia. Tylko tak umiem to opisać. Cieszę się życiem i zdrowiem. JESTEM!

– Joasia, 49


Jestem mamą 5 letniego synka. Odeszłam od męża i my dorośli poradziliśmy sobie z naszymi emocjami, po prostu koniec, rozstanie. Ale nasze dziecko nie mogło się zupełnie odnaleźć w życiu na dwa domy. Z całym szacunkiem dla psychologa, ale zalecane metody, przekazywane informacje, sesje – nie działały. Byłam bezsilna, siedziałam i płakałam. Iwonę spotkałam przypadkiem, jakoś znalazła się na mojej drodze i powiedziała „zadzwoń do mnie, porozmawiamy”. Wreszcie, nie jestem sama z moim zagubieniem, po prostu uczę się jak rozmawiać i jak pomóc mojemu synowi zrozumieć, jego językiem, nasze rozstanie z mężem.

– Patrycja