+48 504 220 270 witaj@alchemiapartnerstwa.eu

Jak pracuję

Wszelkie informacje dotyczące przeszłości i teraźniejszości każdego z nas zapisane są w postaci wzorów wibracyjnych, w naszym polu kwantowym, zwanym czasem osobistą matrycą. Przepływ informacji na niej następuje dzięki rezonansowi morficznemu. Wpływając na naszą świadomość możemy samodzielnie ingerować w rzeczywistość. Wystarczy jedynie otworzyć się na informacje zawarte już w naszej matrycy, być świadomym i uważnym na to, co dzieje się wokół, doświadczać bycia w tej właśnie chwili, aby korzystać z tego, że wszechświat nas wspiera zawsze, kiedykolwiek tego zapragniemy.

Jestem przewodnikiem emocjonalnym. Jest we mnie prawda bezwarunkowej miłości przejawiającej się w działaniu. Mam głębokie przekonanie do poszukiwania swoim działaniem brakującego ogniwa pomiędzy światem astralnym a istotą człowieczeństwa i ludzkości. Łączę energię z materią – ciało z jego duszą. Z tego dualizmu buduję Twoją jedność. Nie nadaję niepotrzebnych nazw – jestem po to, żeby Twoja świadomość mogła dać Ci to wszystko, czego oczekujesz od szczęśliwego życia.

Wykorzystuję doświadczenie własne, uważną obecność, mindfullness. Czerpię jednak od swoich mentorów i mistrzów, szczególnie takich, jak: Greg Braden i Bruce Lipton, którzy zajmują się biologią totalną, fizyką kwantową i molekularną. Dbam o to, aby korzystać z wiedzy dotyczącej człowieka zbieranej już przez najstarsze kultury naszej cywilizacji.

Niczego nie daję, raczej pokazuję Ci, co masz w sobie i jak to wykorzystać do odczuwania spełnienia i radości z życia. Uaktywniam wewnętrzną siłę, którą każdy z nas ma w sobie, jednak na skutek wychowania, edukacji, narzucanych ról społecznych – blokuje jej możliwości.