+48 504 220 270 witaj@alchemiapartnerstwa.eu

O mnie

Wierzę w to, że mamy ogromny wpływ na to, jak rozwija się nasze życie, nie dostaliśmy jednak instrukcji jak to robić na co dzień. Większość z nas spędza całe życie uwięziona w przestrzeni
wytyczonej przez własne myśli i wyobrażenie o sobie, stworzone przez umysł i uwarunkowane przeszłością Olbrzymia bezwładność strumienia myśli może z łatwością pociągnąć Cię w każdym momencie za sobą. Każda myśl udaje, że jest niesłychanie ważna i chce zawładnąć Twoją uwagą. Stworzone przez umysł „małe Ja” kieruje twoim życiem i jest wszystkim, co znasz.

W każdym człowieku istnieje o wiele głębszy wymiar świadomości, istota tego, kim jesteś. Można to nazwać obecnością, uwagą, bezwarunkową świadomością. W Polsce przyjęła się nazwa „uważna obecność” – z angielska „mindfullness”.

Pomagam uświadamiać  sobie ten wymiar i uwalniam Ciebie i Twoje otoczenie od cierpienia, które zadajesz sobie i innym, kiedy „małe Ja” przejmuje kontrolę. Pomagam poczuć energię w rękach, w stopach, w brzuchu, w klatce piersiowej. Kiedy nie poddajesz się myślom tworzonym przez umysł, ożywa każda komórka w Twoim ciele. Umysł nadal funkcjonuje, ale używa go znacznie potężniejsza siła, Twoja inteligencja, która manifestuje się i wyraża poprzez niego. Przemiana polega na przejściu z myślenia do uważnej obecności.