+48 504 220 270 witaj@alchemiapartnerstwa.eu

Spełniony Mężczyzna

1-dniowy warsztat  Spełniony Mężczyzna

Dlaczego w dzisiejszych czasach  mężczyźni bywają często zagubieni i bezradni?

Czy to kobieta tworzy mężczyźnie jego emocjonalną codzienność? Jeśli uważasz, że tak…to weź proszę pod uwagę to, że kobieta powinna zauważać męskie marzenia, pragnienia oraz pokazywać możliwości dla ich realizacji i ćwiczyć ze swoim Partnerem. To nadrzędna istota kobiecości – będąca, jak sądzę, kwintesencją rozumienia partnerstwa.

Pomyślisz – to jakby służebna rola kobiety wobec osobnika płci przeciwnej! Nic bardziej mylnego. Świadoma kobieta przede wszystkim poznaje, dzięki takiemu właśnie postępowaniu, prawdę o sobie. –Wyraża ją przede wszystkim działaniem, a nie bezsensownym mówieniem i zamartwianiem się „co by było – gdyby?”. Różnica jest taka, jak pomiędzy mówieniem o bliskości, a doświadczaniu jej na własnym ciele i duszy. Rodzi się rzeczywisty szacunek postrzegania potrzeb każdego z Partnerów, dialog osobisty, prowadzący do przyjaźni i zrozumienia sedna relacji oraz związku.

  • Dla kogo?

Mężczyzno! Czy wiedziałeś, że sposób, w jaki realizujesz się w swojej pracy kształtuje Twoje relacje z kobietami?. Zaś Twoja metoda  budowania bliskości kreuje zasoby i przepływy pieniędzy w Twoim życiu? Jeśli masz więcej pytań w tematach damsko-męskich zapraszam na ten warsztat.

  • Czego się nauczysz?

Jak budować prawdziwą relację z kobietami, jak zarabiać i inwestować duże pieniądze w swoje życie.

  • Formuła

Spotkanie rozpoczynamy o godz. 10.00 i pracujemy do 18.00 z przerwą na obiad.  Dojazd własny. Prosimy o zabranie wygodnego ubrania i obuwia.

  • Miejsce

Warszawa

  • Cena

333 PLN – cena obejmuje obiad i przerwy kawowe.

Sprawdź najbliższe terminy warsztatów!