+48 504 220 270 witaj@alchemiapartnerstwa.eu

Program Trenerski

Program Trenerski
6-miesięczny Indywidualny Program Trenerski

Alchemia Partnerstwa to coś więcej niż warsztaty i sesje indywidualne. To także koncepcja Programu Trenerskiego dla tych, którzy chcieliby stać się częścią naszego zespołu i pracować z ludźmi w oparciu o wibrację swojego serca a także naszą wiedzę i doświadczenie. Formuła programu dopasowywana jest do każdego kandydata indywidualnie tak, aby mógł praktykować w najbardziej efektywny dla siebie sposób.

Dla kogo?
Kandydatem do Indywidualnego Programu Trenerskiego może zostać osoba, która wzięła udział w większości organizowanych przez Alchemię Partnerstwa warsztatów i naszych konsultacji, odczuwa radość w codziennym życiu praktykując koncepcję partnerstwa i chciałaby zgłębiać tajniki wiedzy na poziomie zaawansowanym, aby w przyszłości indywidualnie pracować z ludźmi pod auspicjami Alchemii Partnerstwa.

Czego się nauczysz?
Program szkolenia dostosowywany jest do każdego kandydata indywidualnie i obejmuje zagadnienia z fizyki kwantowej i molekularnej, biologiki, matrycy krystalicznej, naukę systemów archetypów pokoleniowych, astrogenetykę. Wiedza zdobyta w trakcie szkolenia zawiera także obszar seksualności ciała i duszy oraz fraktalności życia.

Czas trwania 6 miesięcy
Cena – 5.000 PLN

Po ukończeniu Indywidualnego Programu Trenerskiego zapewniamy pracę z ludźmi pod patronatem Alchemii Partnerstwa.