+48 504 220 270 witaj@alchemiapartnerstwa.eu

Alchemia Dialogu

2-dniowy warsztat Alchemia Dialogu

Jesteśmy produktem rodziny, społeczeństwa, narzucanych nam ról kobiecych czy męskich. Pozwala nam to egzystować w dzisiejszym świecie, ale nie daje poczucia szczęścia i pomaga odkrywać prawdę o tym, kim naprawdę jesteśmy i jaki sens ma nasze życie.

W czasie tych 2-dniowych warsztatów doświadczysz– przejścia od nieświadomości przez świadomość do samoświadomości. To będzie taki coaching emocjonalny. Przyjrzymy się 3 etapom rozwoju osobistego:

Nieświadomość jako powielanie schematów: rodzinnych, społecznych, kobiecych i męskich, które pozwalają egzystować z dnia na dzień.

Świadomość jako myślenie, wymyślanie czy obmyślanie „uzasadnień” zmian potrzebnych nam w życiu. Często wyrażana jest ona za pomocą dużej ilości słów, aby zbudować wizje naszych oczekiwań. W zetknięciu z rzeczywistością okazuje się, że jest to jednak tylko improwizacja naszego mózgu i nie działa tak, jakbyśmy się spodziewali.

Samoświadomość – jedyna, właściwa i skuteczna droga do Twojego sukcesu, szczęścia i poszukiwanej prawdy o sobie!

  • Dla kogo?

Dla wszystkich, którzy już zadają sobie pytania „dlaczego nie odczuwam szczęścia, po co jestem na tym świecie, jaka jest moja prawda, kim naprawdę jestem?”

  • Czego się nauczysz?

Poprowadzę Cię do punktu zwrotnego. Momentu, kiedy otworzysz się na odczuwanie doznań i bodźców, a nie myślenie i wymyślanie substytutów oraz pozornych rozwiązań. Przestaniesz opowiadać lub wymyślać „historie” na temat swoich oczekiwań – zamiast tego będziesz świadomie odczuwać emocje! Spróbujesz?

  • Formuła

Spotkanie rozpoczynamy w piątek o godz. 18.00 przy kolacji. Pracujemy do niedzieli, rozjeżdżamy się po obiedzie po godz 16. Dojazd własny. Prosimy o zabranie wygodnego ubrania i obuwia

  • Miejsce

Hotel Welski, Cibórz k Lidzbarka, kontakt i dojazd do hotelu http://www.welski.pl/

  • Cena

800 PLN – cena obejmuje noclegi i wszystkie posiłki

 

Sprawdź najbliższe terminy warsztatów!