+48 504 220 270 witaj@alchemiapartnerstwa.eu

Anatomia Świadomości Ciała

5-dniowy warsztat Anatomia Świadomości Ciała

Zajęcia te są jak: „pięciodniowa podróż w głąb Twojego ciała”. Coraz częściej mówi się, o tym, że wszelkie choroby mają podłoże w naszych stanach emocjonalnych! Niby oczywistość, a często bywa przez nas lekceważona. W trakcie warsztatów przyjrzymy się każdemu organowi Twojego ciała i zachodzącym w nim procesach biochemicznych. Określimy,  w której dziedzinie Twojego codziennego życia występują emocjonalne blokady i dysfunkcje.  Nauczę Cię, jak odczytywać sygnały płynące z Twojego ciała i pokażę Ci, jak wspomagać procesy samoistnego uzdrawiania.

W czasie naszych spotkań grupowych i sesji indywidualnych będziemy uczyć się, jak nie doprowadzić Twojego zdrowia do stanu krytycznego. Wyobraź sobie swoje ciało, jako wymarzony model samochodu, maszynę pełną energetycznej, uśmiechniętej, eterycznie oczekiwanej dynamiki (…), a siebie jako kierowcę tego cudnego pojazdu…

  • Dla kogo?

Dla tych, którzy już zauważają sygnały płynące z ciała, chcieliby je lepiej poznać i zrozumieć. Dla wszystkich, którzy szukają odpowiedzi na pytanie: „Jak mogę sobie sam pomóc, rozumiejąc sygnały, jakie otrzymuję od mojego ciała?”

  • Czego się nauczysz?

Na warsztatach Anatomia Świadomości Ciała nauczysz się wszelkich „technik jazdy”, w każdych warunkach, na każdej drodze, przy różnych zmiennych. Dowiesz się jak zawsze bezpiecznie „dojechać do Twojego życiowego celu”. Doświadczysz także działania magicznego duetu jedności emocjonalnej i cielesnej, która gwarantuje bezpieczną i przede wszystkim przyjemną „jazdę przez drogi życia”.

  • Formuła

Spotkanie rozpoczynamy o godz. 18.00 w piątek przy kolacji i pracujemy do wtorku, rozjeżdżamy się po obiedzie po godz 16. Dojazd własny. Prosimy o zabranie wygodnego ubrania i obuwia.

  • Miejsce

Hotel Welski, Cibórz k Lidzbarka, kontakt i dojazd do hotelu http://www.welski.pl/

  • Cena

2500 PLN – cena obejmuje noclegi, wszystkie posiłki i przerwy kawowe.

 

Sprawdź najbliższe terminy warsztatów!